PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175588}

W świecie kobiet

In the Land of Women
6,6 21 408
ocen
6,6 10 1 21408
W świecie kobiet
powrót do forum filmu W świecie kobiet

.....

użytkownik usunięty

Może mi ktoś powiedziec jak ten BEZNADZIEJNY I ŻAŁOSNY film się skończył bo nie byłam w stanie go obejrzec bo zasypiałam
Żaluje że wogóle go obejrzalam.Żal mi tylko tych osób które wystąpily w tym filmie na przykład K.Steward,A.Brody a szczególnie M.Rayan

użytkownik usunięty

to skoro beznadziejny i żałosny, po co chcesz poznać zakończenie? ;)

użytkownik usunięty

Dobra może nie był aż taki głupi na początek mi się podobał ale po prostu chce wiedziec jak sie skonczyl.....

użytkownik usunięty

Ok. Skoro nie był taki zły, a chcesz wiedzieć jak się skończył, poświęć 10 minut swojego cennego czasu i obejrzyj zakończenie. Będzie prościej.

Ty tak na poważnie że ci sie nie podobał? przeciez byl głęboki no i romantczny całkiem . mi tam sie podobal

użytkownik usunięty
kosmitka_

Ewa298 zaprzecza chyba sama sobie, stwierdza, że beznadziejny i żałosny, a chce poznać zakończenie;) oczywiście może dziwna jestem, ale po co poznawać zakończenie jeśli film uważa się za beznadziejny:)

No właśnie.. Skoro ci się nie podobał, to po co chcesz poznać zakończenie? Nie lepiej zapomnieć o tym filmie na zawsze, skoro był tak beznadziejny? Zastanów się zanim coś napiszesz ;-)

A film bardzo fajny. Jak dla mnie 8/10.

użytkownik usunięty
coucou

Wiesz co lepiej ty się zastanów zanim dasz 8/10 temu czemuś

sama się zastanów, zanim cokolwiek napiszesz.

użytkownik usunięty
coucou

Droga Carrie298. Właśnie sama się zastanów, zanim cokolwiek napiszesz. Skoro film beznadziejny, to nie pisz potem, że nie był taki zły (powtarzam to już po raz nie wiem który ;]). Albo jedno albo drugie i tego się trzymaj. Ludzie będą Cię wtedy brać bardziej na poważnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones